Firma sprzątająca Clean Jack

Firma sprzątająca Clean Jack Częstochowa specjalizuje się w wysoko profesjonalnych usługach utrzymania czystości w domach, mieszkaniach, systematycznie lub po remontach, biurach, gabinetach, halach produkcyjnych, a także w czyszczeniu wszelkiego rodzaju tapicerek. Działamy na terenie całej Polski

 

Kontakt z nami
czyszczenie-hal-magazynow

Czyszczenie magazynów i hal produkcyjnych

Wykonywanie rozmaitych prac, działanie różnych maszyn, ruch m.in. wózków widłowych, transport palet i przemieszczanie ładunków to czynności, które przyczyniają się do powstawania w obiektach przemysłowych trudnych do usunięcia zabrudzeń. Kurz, ścinki materiałów po piłowaniu, pozostałości po wierceniu, plamy oleju i benzyny z pojazdów kołowych czy ślady ogumienia zostawiane na posadzce to tylko niektóre najczęstsze problemy, z jakimi muszą męczyć się zarządcy takich obiektów. Każdy pracodawca powinien zapewnić swojemu zespołowi przyjazne warunki do pracy. Wszelkie zanieczyszczenia należy zatem na bieżąco usuwać. Oferujemy czyszczenie hal produkcyjnych i sprzątanie magazynów.

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu

Jesteśmy doświadczoną firmą, która dysponuje zarówno kadrą fachowców sumiennie wypełniających swoje obowiązki, jak i profesjonalnym oraz nowoczesnym sprzętem umożliwiającym osiąganie zadowalających efektów. Sprzątanie hal produkcyjnych i pomieszczeń magazynowych przeprowadzamy z użyciem wydajnych maszyn, które radzą sobie z usuwaniem nawet wyjątkowo uporczywych zabrudzeń, jakimi są np. tłuste plamy czy ślady po gumie. Korzystamy m.in. z urządzeń, które do czyszczenia wykorzystują gorącą parę. Jest ona nanoszona na zabrudzone powierzchnie pod wysokim ciśnieniem, dzięki temu uderza w zanieczyszczenia z dużą siłą i powoduje rozpad cząsteczek brudu.

Takie działanie nie tylko wywabia zanieczyszczenia, ale także przyczynia się do likwidowania wszelkich drobnoustrojów. Jest to możliwe przez wysoką temperaturę pary wodnej, która zabija wirusy czy bakterie. Dlatego stawiając na nasze usługi, można zyskać pewność, że sprzątane przez nas magazyny i hale produkcyjne będą nie tylko czyste, co przełoży się na ich profesjonalny wygląd i stworzenie bezpiecznych oraz przyjemnych warunków pracy zespołowi, ale będzie w nich też panował wysoki standard higieniczny oraz powietrze wolne od szkodliwych zarazków. Stosujemy również wydajne odkurzacze przemysłowe, a przeszklenia myjemy wodą demineralizowaną. Nasze sprzątanie magazynów i czyszczenie hal produkcyjnych sprawia, że miejsca te stają się wizytówką firmy w oczach klientów oraz osób, które zamierzają się zatrudnić. 

sprzatanie-hal-produkcyjnych

Profesjonalne podejście

Decydując się na nasze usługi, mogą mieć Państwo pewność, że do zlecenia podejdziemy z maksymalnym zaangażowaniem. Ekipa Clean Jack pracuje dokładnie, nie pozostawiając żadnych nie domytych miejsc. Dzięki dysponowaniu różnym sprzętem z rozmaitymi wymiennymi końcówkami możemy czyścic nawet trudno dostępne powierzchnie. Wyróżnia nas profesjonalne nastawienie. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Oznacza to, że dobór technik sprzątania magazynów czy hal produkcyjnych oraz decyzje dotyczące wyboru maszyn czyszczących podejmujemy, kierując się konkretnymi potrzebami oraz warunkami danego miejsca (rodzaj zabrudzeń, materiały, z których wykonane są posadzki, ściany itp.). Nie działamy rutynowo, zawsze dostosowujemy sposób pracy do sytuacji, by uzyskać maksymalnie zadowalający efekt.

Zanim zdecydują się Państwo na wynajęcie naszej ekipy, w ciągu dwudziestu czterech godzin przesyłamy przygotowany plan działania z pełnym zakresem prac, jakie proponujemy wykonać w danym budynku oraz kosztorys. Na jego podstawie zdecydują Państwo, czy wynająć naszą firmę do uporządkowaniem magazynu lub hali produkcyjnej, czy lepiej poszukać innej oferty.

Korzyści – kiedy postawić na nasze usługi?

Techniczne czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów zapewnia bezpieczne warunki do pracy, przeciwdziała zastojom, a zatem przyczynia się do zwiększenia wydajności pracy. Dlatego warto postawić na stałą obsługę. Regularne sprzątanie zapewni właściwe warunki do wykonywania zadań zatrudnionym i poprawi estetykę pomieszczeń, co pomoże budować pozytywny wizerunek firmy.

Mogą Państwo skorzystać też z jednorazowej usługi. Oferujemy pomoc np. przed oddaniem budynku do użytku, ale też, gdy pojawi się potrzeba usunięcia trudnych zabrudzeń jak np. rozlany olej czy benzyna itp.

 

CLEAN JACK Jacek Ostałowski

ul. Wojciecha Łukaszewskiego 5

42-209 Częstochowa 

Telefon: +48 729 239 051

cleanjackjacekostalowski@gmail.com

 

firma sprzątająca częstochowa

(+48) 729-239-051

Zadzwoń! Porozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach w zakresie czystości

Tu jesteśmy