Firma sprzątająca Clean Jack

Firma sprzątająca Clean Jack Częstochowa specjalizuje się w wysoko profesjonalnych usługach utrzymania czystości w domach, mieszkaniach, systematycznie lub po remontach, biurach, gabinetach, halach produkcyjnych, a także w czyszczeniu wszelkiego rodzaju tapicerek. Działamy na terenie całej Polski

 

Kontakt z nami

Czyszczenie kostki brukowej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług sprzątania i czyszczenia. Świadczymy najwyższej jakości usługi czyszczenia z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu.

 

Dogłębne czyszczenie kostki

Brukowany podjazd jest praktyczny i estetyczny. Niestety z czasem traci swój naturalny kolor, zaczyna szarzeć, a także pokrywa się brudem, plamami lub porasta mchem. Oferujemy procesjonalne czyszczenie kostki brukowej, które przywróci jej dawny blask, sprawi, że znowu zacznie być ona ładną wizytówką posesji. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne, przedsiębiorców oraz zarządców obiektów użyteczności publicznej i innych instytucji. Proponujemy mycie kostki brukowej na parkingu, podjeździe, tarasie, w ogrodzie i innych miejscach.

czyszczenie-kostki-brukowej

Profesjonalne mycie i czyszczenie kostki brukowej

Działamy w sposób profesjonalny. Nasi pracownicy wykazują maksymalne zaangażowanie, pracują szybko i osiągają pożądane efekty. Podczas czyszczenia kostki brukowej używamy nowoczesnego, skutecznego sprzętu, który pozwala dogłębnie usunąć zabrudzenia.

Żeby móc zlikwidować nawet najbardziej uporczywe plamy, jeśli jest taka potrzeba, korzystamy z kilku maszyn. Jedną z nich jest wysokociśnieniowa myjka parowa, która z dużą siłą wyrzuca parę wodną. Jej uderzenie w powierzchnię przyczynia się do rozpadania cząsteczek brudu, które dalej można już bez trudu usunąć. Dodatkowo wysoka temperatura zabija szkodliwe drobnoustroje. Ekipa zajmie się także usunięciem mchu czy trawy rosnącej w szczelinach. Tak dokładne mycie kostki brukowej przywróci jej dawny, ładny wygląd. Wszelkie plamy zostaną wywabione, a kolor odświeżony. Gwarantujemy, że efekt będzie długotrwały. Jako profesjonalna firma sprzątająca przygotujemy szczegółowy plan działania wraz z kosztorysem. Dostosujemy się do możliwości klienta. Nasz zespół przyjedzie w godzinach, które będą odpowiadały zleceniodawcy. Obok profesjonalnego wykonywania pracy wyróżnia nas także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów. 

Zabezpieczmy bruk przed dalszym niszczeniem

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług oferujemy nie tylko czyszczenie kostki brukowej, ale również jej impregnację, czyli proces, którego zadaniem jest zabezpieczenie powierzchni przed niszczeniem w wyniku działania szkodliwych czynników atmosferycznych oraz spowolnienie ponownego brudzenia. Nakładamy powłokę hydroizolacyjną, która przeciwdziała wsiąkaniu wody w podłoże. Warstwa ochronna przeciwdziała też rośnięciu mchu, wymywaniu piasku ze szczelin oraz zwiększa odporność na ściernie, co znacznie wydłuża żywotność powierzchni.

Impregnacja poprawia także prezencję bruku. Specjalny preparat intensyfikuje jego kolor. Istotne, że na zabezpieczonej kostce nie zbiera się tak łatwo brud, a plamy oleju czy smaru nie wsiąkają głęboko, co sprawia, że na bieżąco można będzie je łatwo usuwać.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytanie i rozwiejemy wątpliwości. Postawienie na naszą firmę to gwarancja dokładnego umycia kostki brukowej, przywrócenia jej dawnej estetyki oraz zabezpieczenia jej powierzchni i wydłużenia żywotności. Sprawimy, że Państwa posesja znowu będzie pięknie wyglądała.

CLEAN JACK Jacek Ostałowski

ul. Wojciecha Łukaszewskiego 5

42-209 Częstochowa 

Telefon: +48 729 239 051

cleanjackjacekostalowski@gmail.com

 

firma sprzątająca częstochowa

(+48) 729-239-051

Zadzwoń! Porozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach w zakresie czystości

Tu jesteśmy