Firma sprzątająca Clean Jack

Firma sprzątająca Clean Jack Częstochowa specjalizuje się w wysoko profesjonalnych usługach utrzymania czystości w domach, mieszkaniach, systematycznie lub po remontach, biurach, gabinetach, halach produkcyjnych, a także w czyszczeniu wszelkiego rodzaju tapicerek. Działamy na terenie całej Polski

 

Kontakt z nami
Mycie dachów i elewacji

Czyszczenie elewacji budynków i dachów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług sprzątania i czyszczenia. Świadczymy najwyższej jakości usługi czyszczenia z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu.

Profesjonalne mycie dachów

Nieustanna ekspozycja na działanie zmiennych warunków atmosferycznych naraża dach domu na różnego rodzaju uszkodzenia oraz zabrudzenia. Warto pamiętać nie tylko o regularnym sprawdzaniu stanu technicznego, ale również o czyszczeniu pokrywających jego powierzchnię osadów z komina, mchów, porostów, glonów oraz innych zanieczyszczeń. Pojawienie się tego jest nieuniknione, a rezultat to nie tylko mało atrakcyjny wygląd, ale też powolne niszczenie dachu. Usuwanie zabrudzeń to zatem konieczność, aby uniknąć wymiany dachówki.

O myciu dachu warto też pamiętać podczas innych prac konserwatorskich, np. czyszczenia elewacji. Inaczej cała praca pójdzie na marne, gdyż nawet małe opady mogą spowodować spływanie brudu i powstawanie na ścianach brzydkich, trudnych do usunięcia zacieków. Oczyszczanie dachów wydaje się prostym zadaniem, jednak warto powierzyć je profesjonalistom. Niewłaściwe dobranie środków czyszczących lub nieodpowiednie ciśnienie wody nierzadko prowadzi do uszkodzenia poszycia. Specjaliści, jak nasza firma, posiadają jednak niezbędną wiedzę, a także dysponują sprawdzonym sprzętem, dzięki czemu mogą zagwarantować nie tylko stuprocentowo skuteczne wykonanie prac, ale też brak nieprzewidzianych konsekwencji.

Fachowe czyszczenie elewacji

Ściany zewnętrzne budynków to najczęściej pierwszy element, na który zwraca się uwagę. Jednocześnie to właśnie on jest najbardziej podatny na zabrudzenia. Na szybkość, z jaką postępuje niszczenie, ma wpływ wiele czynników. Należą do nich warunki pogodowe, ale też usytuowanie domu. Bliskość ruchliwej ulicy powoduje osadzanie się kurzu i spalin. Z kolei jeśli niedaleko znajduje się zbiornik wodny lub las, powietrze wokół budynku jest bardziej wilgotne, co sprzyja rozwojowi grzybów oraz porostów. Bardzo duże znaczenie ma także rodzaj materiału, z którego wykonano elewację. Na najczęściej stosowanych tynkach porowatych brud osadza się o wiele łatwiej, a jego usunięcie staje się trudniejsze. Aby wygląd zewnętrzny domu zachował elegancki wygląd, zaleca się przeprowadzać mycie elewacji przynajmniej raz w roku. W celu oszczędzenia na czasie i zapewnienia najwyższej efektywności warto zlecić to zadanie ekspertom. Dobierzemy sprzęt oraz środki chemiczne odpowiednie zarówno do konkretnego rodzaju elewacji, jak i typu zanieczyszczeń. Profesjonalne urządzenia oraz preparaty, w połączeniu z fachową wiedzą na temat ich stosowania, to najpewniejszy sposób na skuteczne odświeżenie elewacji domu.

CLEAN JACK Jacek Ostałowski

ul. Wojciecha Łukaszewskiego 5

42-209 Częstochowa 

Telefon: +48 729 239 051

cleanjackjacekostalowski@gmail.com

 

firma sprzątająca częstochowa

(+48) 729-239-051

Zadzwoń! Porozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach w zakresie czystości

Tu jesteśmy