Firma sprzątająca Clean Jack

Firma sprzątająca Clean Jack Częstochowa specjalizuje się w wysoko profesjonalnych usługach utrzymania czystości w domach, mieszkaniach, systematycznie lub po remontach, biurach, gabinetach, halach produkcyjnych, a także w czyszczeniu wszelkiego rodzaju tapicerek. Działamy na terenie całej Polski

 

Kontakt z nami

Sprzątanie mieszkań i domów Częstochowa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług sprzątania i czyszczenia. Świadczymy najwyższej jakości usługi czyszczenia z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu.

Kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań – Częstochowa i całe województwo

Marzą Państwo o nieskazitelnie czystych pomieszczeniach w swoim mieszkaniu lub w dużym domu z ogromnym tarasem, jednak sprzątanie nie należy do ulubionych zajęć albo po prostu brakuje czasu? Jeżeli tak, to zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy. Oferujemy kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań na terenie całej Częstochowy oraz miejscowości w obrębie województwa.

Profesjonalne sprzątanie domów Częstochowa

Zespół naszych pracowników wykonuje powierzone zadania sprawie oraz precyzyjnie, dokładając wszelkich starań, aby wszystkie pomieszczenia w domu lśniły czystością i pozostawały w doskonałym stanie przez długi czas. Rozpoczynając realizację zlecenia na sprzątanie domów w Częstochowie, na początku ustalamy z klientem, które pomieszczenia mają zostać posprzątane i w jakim zakresie. Ponadto czyścimy również tarasy, werandy, schody zewnętrzne, a także garaże. Na indywidualne zlecenie klienta możemy posprzątać strych, piwnicę lub inne przestrzenie.

Sprzątanie mieszkań w Częstochowie

W ramach naszych usług oferujemy posprzątanie wszystkich typów mieszkań, a także balkonów, klatek schodowych oraz korytarzy. Jeżeli chodzi o profesjonalne i kompleksowe sprzątanie mieszkań Częstochowa jest miastem, na którego terenie obsługujemy wielu zadowolonych klientów. Nasi pracownicy dysponują szeroką wiedzą i doświadczeniem, a także wykorzystują nowoczesny sprzęt oraz akcesoria do oczyszczania różnego typu powierzchni. Naszym atutem jest sprawna oraz cicha praca, dbamy jednocześnie o spokój i komfort innych mieszkańców bloku lub kamienicy.

Szeroki zakres usług sprzątających w domach i mieszkaniach

Korzystając z naszej oferty, mają Państwo pewność, że każde pomieszczenie będzie nie tylko czyste, zadbane, ale także pozostanie w doskonałym stanie. Niestraszny nam żaden brud. Błyskawicznie oczyścimy z zanieczyszczeń każdą powierzchnię. W ekspresowym tempie usuwamy kurz, błoto, tłuszcz, farbę, sadzę, sierść oraz zanieczyszczenia organiczne z dowolnej powierzchni. Szukając zaufanej firmy oferującej sprzątanie domów w Częstochowie, spotkają tu Państwo wiele osób, które regularnie korzystają z naszej pomocy.

W ramach podstawowych usług sprzątania pomieszczeń w domach i w mieszkaniach proponujemy: odkurzanie dywanów, wykładzin oraz chodników, mycie podłóg, wycieranie kurzu z półek, z szaf, z komód, z parapetów, ze sprzętu RTV, a także z innych urządzeń. Czyścimy lustra oraz powierzchnie szklane, takie jak: drzwiczki od szaf, meblościanek, witryn, blaty stołów, ław kawowych i biurek. W zakresie dodatkowych usług oferujemy: mycie okien, szorowanie piekarników, mikrofalówek, kuchenek, okapów, zlewów, lodówek i innych kuchennych urządzeń. Umyjemy wszystkie krzesła, drzwi, klamki, lampy, poręcze, włączniki elektryczne, a także wyczyścimy kominek, kaloryfery oraz wycieraczki. Wypierzemy tapicerki, dywany, wykładziny i inne powierzchnie materiałowe.

Ponadto w ramach dodatkowych usług sprzątania mieszkań w Częstochowie, zajmujemy się również kompleksowym myciem okien. Po wizycie naszej ekipy również łazienka stanie się pachnącym i lśniącym wnętrzem, w którym zabiegi pielęgnacyjne okażą się przyjemnym rytuałem. Natomiast salony, pokoje, jadalnie, sypialnie oraz korytarze odzyskają swój piękny, zadbany wygląd. Zaś kuchnia będzie wyglądała, jak z najnowszego katalogu wnętrzarskiego.

CLEAN JACK Jacek Ostałowski

ul. Wojciecha Łukaszewskiego 5

42-209 Częstochowa 

Telefon: +48 729 239 051

cleanjackjacekostalowski@gmail.com

 

firma sprzątająca częstochowa

(+48) 729-239-051

Zadzwoń! Porozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach w zakresie czystości

Tu jesteśmy